Free Sex Stories in Polish

Niespełnione fantazje

kamil778

Witam. Mam na imię Kamil. Mieszkam i pochodzę z niewielkiego miasta gdzie każdy każdego zna albo kojarzy „z gęby”. Na dzień dzisiejszy nazbierałem 29 lat i zbieram nadal. Tak samo jak nadal nasila się we mnie niespełniona fantazja mająca korzenie w okresie lat 90’ (jeśli można to jeszcze określić fantazją). Mianowicie chodzi o mojego pierdolca w sferze seksualnej. Od małolata miałem dziwną przypadłość tj. kręciły mnie moje szkolne nauczycielki a co się z tym wiąże, odczuwałem pociąg do kobiet dojrzałych które mogłyby być śmiało moimi matkami. Wszystko zaczęło się już w... Continue»
Posted by kamil778 18 hours ago  |  Categories: Mature, Fetish, Voyeur  |  
766

Tydzień bez masturbacji

Na wstępie dodam, że akcja cała działa się kilka lat temu ale jest to moje autentyczne przeżycie.
Pamiętam jak dziś, że był to ostatni tydzień Maja i było już ciepło tak, że można było śmiało chodzić w spodenkach i t-t-shirt - cie. Miałem akurat wolny tydzień. W pon tak około południa wybrałem się na stacje benzynowa żeby zaatakować auto itp itd. Gdy podpisałem koła zauważyłem, ze na stacje weszła Emilka ( kiedyś kilka razy się z Nią na seks umawialem) a nie widziałem Jej z trzy lata. Akurat gdy wychodziła zaczęło padać a miała do domu z dwa km i była ubrana tylko w cienką bluzkę i s... Continue»
Posted by Zylasty20cm 18 hours ago  |  Categories: Anal, Mature, First Time  |  
781

Tydzień bez masturbacji cd.

No i nastał piątek. Tak okolo południa zadzwoniła Kasia ( siostra Emilki) i spytała czy mógłbym Ja podrzucić do koleżanka do Skierniewic ( Kasia mieszkała w Żyrardowie ) bo musi jakieś prace do szkoły Jej zawieźć. Wiadomo zgodziłem się. Pojechałem po Kasie i o 15 tej byliśmy już Skierniewicach. Zaparkowalem przy takiej pizzeri i Kasia pow, ze za jakieś 20-30min wróci bo Jej koleżanka Martyna mieszkała no pobliskim osiedlu. Akurat kumpla spotkałem i uraczyl mnie dwoma sztukami mefi (taki tester) to sobie z Nim walnalem i czekałem na Kasię. Okazało się, ze dopiero po dwóch godzinach przy... Continue»
Posted by Zylasty20cm 18 hours ago  |  Categories: Anal, Hardcore, First Time  |  
450

Kolacja w hotelu od tego się zaczeło

Opowiadanie napisałem dla mojej kochanej dziewczyny.

Siedzimy razem na kolacji w hotelowej restauracji ty wstajesz i wychodzisz do toalety ja w tym czasie zamawiam drinki. Wracasz siadasz blisko mnie, bardzo blisko, wypijasz kilka łyków drinka. Nachylasz się do mnie i mnie całujesz długi i głęboko, namiętnie tak że aż twoja szminka rozmazuje się na moich wargach. Następnie bierzesz moją rękę i dyskretnie wsadzasz dłoń między swoje uda aż pod sukienkę. Czuję koronkę twoich pończoch i wilgoć na twoich gołych udach nad nią, są całe mokre, a od bestii bije gorącą a nawet jeszcze jej nie dotkną... Continue»
Posted by tomblackPL 4 days ago  |  Categories: Fetish  |  
1683
  |  
75%

Stare archiwum - wspomnienia

opowiadanie napisane na prośbę i przy inspiracji znajomego z portalu

Jak to bywa po wielu latach mieszkania w jednym miejscu zbierają się różne rzeczy, i te potrzebne, i te niepotrzebne, z którymi należy się definitywnie rozstać. I na mnie przyszła taka pora, że zabrałem się za porządkowanie kilkunastu kartonów różnych szpargałów, które do tej pory zalegały i zajmowały miejsce w piwnicy. Miałem kilkanaście dni zaległego urlopu i właśnie te dni wykorzystałem do porządkowania „Archiwum”, jak w myślach nazywałem owe ciężkie kartony pełne „skarbów”, „rzeczy, które się kiedyś przydadzą” i... Continue»
Posted by xray51 7 days ago  |  Categories: Hardcore, Lesbian Sex, Group Sex  |  
2869
  |  
100%

kiedy?....

kiedy masz największą ochotę na seks? Wtedy, gdy nie możesz go uprawiać, rzecz jasna. Gdy jest w zasięgu ręki - korzystasz, owszem, kochasz to robić, ale wtedy, gdy nie możesz, staje się twoją obsesją.
Masz wrażliwą, napiętą do granic możliwości skórę, wyostrzony węch i smak - każdego samca i samicę wyczujesz na odległość. Pragniesz zaspokoić się, sprawić, by napięcie opadło, by ogarnęło Cię ciepło i cisza - nie możesz... Dlaczego? Z różnych powodów. Nie one są ważne - ważne jest to, co dzieje się z Tobą i z każdym, kto nie może zaspokoić swego pożądania. Wtedy to wszystko kojarzy się z sekse... Continue»
Posted by pegasus71 10 days ago  |  Categories: Masturbation  |  
1813

Nowe życie grzecznej dziewczynki

Pod koniec studiów szukałam pracy z dala od mojego miejsca zamieszkania. Nie było to łatwe, bo nie miałam żadnego doświadczenia, mimo wszystko znalazłam posadę, która miała pozwolić mi takie doświadczenie zdobyć. Zapowiadało się naprawdę ciekawie dlatego od razu po obronie zaczęłam czynić odpowiednie przygotowania. W nowym mieście nie znałam nikogo, nie przeszkadzało mi to jednak. Chciałam zacząć nowe życie – grzecznej dziewczynki.
Na początek dostałam same nudne i żmudne zadania. Nie przejmowała się tym jednak – od czegoś w końcu trzeba zacząć. Całkowicie poświęcałam się zleconej pracy,... Continue»
Posted by Nalepsza_Erotyka 12 days ago  |  Categories: Fetish, Hardcore  |  
5314
  |  
91%
  |  2

Dorota i Wojtek 3

Wojtek poszedł na taras! Dorota przekręciła się na bok, sięgnęła do myszy komputera i kliknęła parę razy. Po paru sekundach wystartował filmik na którym jej matka rodziła dziecko kolejnego samca Alfa. Jakość obrazu nie była doskonała ale… no cóż nie można mieć wszystkiego.
Irena leżała już na łóżku porodowym. Była zupełnie naga. Dorota przyjrzała się jej piersiom. - Niezłe, jak na czterdzieści dziewięć lat! - pomyślała - czy ja też będę w takiej formie?
Obiektyw kamery skierował się na krocze rodzącej. Irena miała już paro-centymetrowe rozwarcie.
To nie potrwa długo - Dorota znała swoją mat... Continue»
Posted by voytrat 13 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Mature  |  
2614
  |  
50%
  |  2

Sesja self-bondage

Tego dnia zostaję dłużej w pracy. Czekam aż biuro opustoszeje, wyciągam rzeczy z szafki i idę do ubikacji. Tam upewniam się, że nikogo pomieszczenie jest puste. Zamykam się w jednej z kabin. Rozbieram. Zakładam na siebie koronkowe majtki, nylonowe czarne rajstopy i opinające body. Czuję chłód nylonu na nogach i ucisk w kroku, gdzie pod warstwą elastycznego materiału ściśnięty jest napinający się kutas.
Zakładam jeansy, koszulkę, bluzę oraz spodnie i wracam do biurka. Tam wyłączam komputer, zakładam kurtkę i wychodzę. W drodze do domu zatrzymuję się w sklepie budowlanym. Z podniecenia ciężko j... Continue»
Posted by kurnikarz 13 days ago  |  Categories: BDSM, Fetish  |  
1916
  |  
80%

Niewolnik Pokojówki

- Panie, czas wstawać.- usłyszałem, a moje oczy zaczęły się powoli otwierać.
Mój zaspany wzrok skupił się przed dłuższy czas na diamentowym żyrandolu wiszącym tuż obok mojego łóżka. Aksamitna pościel która otulała moje ciało sprawiała, że nie miałem najmniejszego zamiaru wychodzić z mojego ogrzewanego łóżka.
Dlaczego noc musiała się skończyć?
- Panie!- warknęła stojąca w drzwiach pokojówka.
Przetarłem oczy i spojrzałem na nią. Niezbyt wysoka, ciemna blondynka o błękitnych oczach ubrana w swój roboczy strój: czarną sukienkę zakrywająca kolana z białym fartuszkiem, czarne buty na niskim obca... Continue»
Posted by PolakKoles 14 days ago  |  Categories: Mature, Fetish, Masturbation  |  
2396
  |  
100%

Bądź moją sekretarką

Wyobraź sobie że jesteś moją sekretarką.Tego wieczora mamy jeszce jedno nieplanowane spotkanie, ubierasz sie jak zwykle w krótką spodniczke, szpilki, ponczochy i żakiecik, w budynku okazuje sie ze winda nie dziala i trzeba wejsc schodami, puszczam Cie pierwszą, wchodząc po schodach patrze na Twoje nogi, na Twój kołyszący się tyłeczek, wiesz że to mnie zajebiście podnieca, zaczynasz kręcić tyłkiem w jeszcze bardziej prowokujacy sposób, upuszczas teczke, oczywiście przypadkiem, pochylasz się żeby ją podnieść, zauważam że jak zwykle nie nosisz majtek, w tym momencie resztkami woli powstrzymuje si... Continue»
Posted by Night_Writer 14 days ago  |  Categories: Anal, Fetish  |  
1352
  |  
50%

Dorota i Wojtek 2a

Na stronę “Women” weszła tak jak zwykle. Podała hasło i kliknęła “Polki”. Klepsydra przekręciła się kilka razy. Zastanowiła się przez chwilę. - Irena czy Joanna?
- Może… Irena! - Wklepała nazwisko i imię. Pań które nazywały się tak samo było kilka. Wybrała portret Ireny. Uśmiechnięte zdjęcie atrakcyjnej kobiety. Kliknęła.
Znowu parę sekund i otworzył się profil jej matki. Czterysta siedemdziesiąt osiem zdjęć i trzynaście filmów. Na zdjęciu profilowym jej matka była naga i w rozkroku. Na następnym z niemowlęciem przy piersi. Obok uśmiechał się jej mąż. Aktualny mąż. - Który to już? - policzył... Continue»
Posted by voytrat 14 days ago  |  Categories: Interracial Sex, Mature  |  
2027
  |  
25%

Dorota i Wojtek 1

Vanessa była pierwsza. Urodziła na samym początku maja. d**giego czy trzeciego. Dorota nie pamiętała. Nie chciała by na porodówce towarzyszył jej Martin. Mąż odebrał poród i uznał dziecko za swoje. Martin przyjmował gratulacje przez kilka dni. Alice z Penny Street miała termin na dziesiątego. Spóźniła się prawie tydzień. Prawdę mówiąc ostatnie dwa miesiące ciąży zniosła z trudnością. Jej mąż zawiózł ją na porodówkę wieczorem. Rozwiązanie miało nastąpić następnego dnia. Alice urodziła nad ranem. Nie powiedziała mężowi, że to Martin odebrał poród. Zresztą jej mąż do końca żył w nieświadomości. Ż... Continue»
Posted by voytrat 18 days ago  |  Categories: Hardcore, Masturbation, Mature  |  
3814
  |  
73%
  |  1

Technoerotyk: Rozdział X: Miejska dżungla

Niższa dzielnica Yellow
Kroki Aiko zaprowadziły ją do dzielnicy Yellow. Jej nazwa nie odzwierciedlała jednak jej piękna i uroku. Nazywała się tak z powodu bliskiej obecności fabrycznych aglomeracji. Większość stojących tam budynków poddawała się erozji i pokryła się wżerajacym się w ich strukturę, żółtym nalotem. Botka ubrała kusy plastikowy płaszczyk, jej powłoki nie były przygotowane na działanie tamtejszego klimatu. Lekka, bardzo ciepła mrzawka przerodziła się w raczej ustabilizowane, powolne chlapanie ciężkimi kroplami. Z rozgrzanych kanałów pod ulicami buchały obłoki pary wodnej, któr... Continue»
Posted by crow0 19 days ago  |  Categories: Anal, Hardcore, Group Sex  |  
1423
  |  
100%
  |  1

Moja dziewczyna chciała mieć koleżankę 6

Szczęka mi opadła. Byłyśmy jak dwie dziewczyny zabawiające się razem ze sobą.
- lekcja pierwsza klękaj - powiedziała Ela - nauczysz się robić loda, będę twoją nauczycielką.
Upadłem na kolana.
- we w rękę i oblizuj końcówkę - Ela instruowała mnie bardzo dokładnie.
Zacząłem lizać językiem czubek żelowego dildo. Ela przyglądała się mojej pracy.
- teraz włóż do ust i ssij - powiedziała.
Objąłem ustami czubek i powoli zacząłem ssać wsuwając sobie dildo do ust.
- o tak, twoje usta wyglądają cudownie, ssij nie przestawaj - nadal instruowała Ela.
Ssałem dildo wkładając je sobie coraz głębiej. ... Continue»
Posted by 123mike73 24 days ago  |  Categories: Fetish, Shemales  |  
3665
  |  
94%
  |  7

W szponach Kassandry

W mrocznych czasach, na ziemiach Idonoru, panował chaos i nieład. Za ten stan rzeczy odpowiadała niechęć do współpracy i wrogość każdej z ras. Ludzie bezkompromisowo wierzyli w swoje bóstwa, a każdy kto miał inne zdanie był heretykiem, zdrajcą i wrogiem. Wrogiem z którym nie można negocjować, wchodzić w układy, wrogiem którego trzeba się pozbyć, w imię swoich ideałów. Duże miasta były ostojami dla szaleńców przewodzących Zakonem Loriady. Każdy przejaw wiarołomstwa lub bezczeszczenia w dowolny sposób bóstwa był surowo karany. Mieszkańcy, w miarę bezpieczni za murami, wciąż musieli być ostrożni.... Continue»
Posted by FantasyPLStories 25 days ago  |  Categories: Fetish, Hardcore, Interracial Sex  |  
1765
  |  
88%
  |  1

Dobry znajomek

Podobno takie rzeczy mogą się przytrafić w okresie dojrzewania. Później to już zupełnie co innego. Mnie właśnie trafiło później.

Wszystko zaczeło się gdy z przeprowadziłem się do małego, spokojnego miasteczka z dala od wielkich miast. A bzdura! Ciągle się coś działo i nie było spokojne. Jak nie festyn, to impreza, to dożynki. Nawet klub swój mieli. Całe okolice się zjeżdżały.

Dość szybko się zaaklimatowyzowałem. Poznałem paru ludzi, wypiło się kilka piw i już była ekipa do balowania. Gdy zaproponowali wypad do klubu oczywiście się zgodziłem. Tym bardziej, że miałem tam poznać jeszcze p... Continue»
Posted by FantasyPLStories 26 days ago  |  Categories: Gay Male, First Time  |  
3776
  |  
62%

PROBOSZCZ MAREK


Pewnego jesiennego dnia przyszła do mojej kancelarii młoda parafianka.
-Chciałam zamówić mszę w intencji.
-Proszę bardzo to bardzo ładnie z Twej strony córko ,że pamiętasz o zmarłych. Na kogo wpisać wypominki ?-spytałem otwierając księgę intencji.
-Przepraszam ,proszę księdza ale ja teraz w innej intencji przyszłam-zmieszała się nieco i spuściła oczy.
Zaciekawiony spojrzałem uważniej –była to młoda, dorodna blondyna ,żona jednego z najbogatszych rolników we wsi. Dawałem im ślub jakieś 3 lata wcześniej-przypomniałem sobie ,że na imię miała Stefania.
-To jak ma być?- spytałem.
-Sama nie... Continue»
Posted by wojec 27 days ago  |  Categories: Hardcore, Mature, Sex Humor  |  
5365
  |  
100%
  |  2

Żona

Zaczęło się od straty pracy. Przez kilka tygodni moje oczekiwania malały, a roboty i tak nie było. Posada kierownika ciągle siedziała mi w głowie, więc postanowiłem to zmienić. Mocno zaniżyłem moje wymagania, a po czterech miesiącach, zgodziłbym się już na jakąkolwiek pracę. W domu zostałem gosposią, sprzątaczem, usługiwałem żonie, pomagałem w praniu, sprzątaniu, nawet, po ciężkim dniu myłem jej nogi. Zaczęło mi się to nawet podobać, ale rachunki rosły, nerwy w domu też. Nagle z wspaniałego męża stałem się nieudacznikiem. Moje zaangażowanie w domu nie było doceniane, zaczęła mi dokuczać, wyś... Continue»
Posted by ---Audi--- 27 days ago  |  Categories: Anal, BDSM, Hardcore  |  
5116
  |  
93%

Żona 2

Na d**gi dzień, w sobotę, gdy obudziłem się, małżonką była już w kuchni. Przyszedłem i oczom nie uwierzyłem. Pomywała w staniczku, majteczkach, pończochach i była w szpilkach.
- Witaj kochanie, powiedziałem...
- Wyliż mi dupę, a gdy skończę pomywać, pozwolę ci się zlać.
Bez słowa podszedłem, odsunąłem stringi i wbiłem się w dupkę. Jęczała, chyba była mocno nagrzana, bo wypinała się, że aż miło...
Odwróciła się, zsunęła mi szlafrok, chwyciła za kutaska i miętoliła.
- Teraz cipka...jęczała...
- Teraz palcówka... jęczała...
Mój już stał porządnie, nogę postawiła na krześle tak, że palcówk... Continue»
Posted by ---Audi--- 27 days ago  |  Categories: Anal, BDSM, Hardcore  |  
4250
  |  
95%
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more